NETTO ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΧΤΟΣ ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΡΟΖ ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 0,4W 6000K IP20 80X80X40MM
NETTO LED ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΧΤΟΣ 0,4W 6000Κ UFO ΡΟΖ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 230V Φ8CM
Κωδικός Προϊόντος: 55504LEDP
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Ειδική Λειτουργία | Αισθητήρας Μέρας- Νύχτας |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα (κύριο) | Ροζ |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Dimmable | Όχι |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Τύπος LED chip | DIP |
| Ισχύς | 0,4 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
