'S' LED STRIP 5M 10W/M 12V DC IP33 6000K Ra80
'S' LED STRIP 5M 10W/M 12V DC IP33 6000K Ra80
Κωδικός Προϊόντος: S283560WNKH
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Σημείο κοπής | 6 cm |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 750 lm/ m |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP33 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Μέγεθος (1 λαμπάκι ή LED) | 2835 |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 10 W/m |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
