ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΟ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 550Wp 24V DC 2279X1134X35MM 28Kg
ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΟ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 550Wp 24V DC 2279X1134X35MM 28Kg
Κωδικός Προϊόντος: SRP550
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Κουτί διασύνδεσης | IP68 |
| Μέγιστο Ονομαστικό Ρεύμα (Imp) | 13,11A |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αPm | -0,34% / °C |
| Τύπος Φωτοβολταϊκού Πάνελ | Μονοκρυσταλλικό |
| Μέγιστη Ονομαστική Τάση (Vmp) | 41,96V |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Τάση ανοιχτοκύκλωσης (Voc) | 49,9V |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αVoc | -0,263% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αIsc | +0,054% / °C |
| Ρεύμα Βραχυκύκλωσης (Isc) | 14A |
| Ισχύς | 550 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
