LED SMD 0,8W 6400K 12V AC/DC RA70 20000HRS 100° 1xMR16
LED SMD MR16 0,8W 6400K 12V AC/DC RA70 20000H 100°
Κωδικός Προϊόντος: 748161825
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥70 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6400K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | MR16 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 20000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU5.3 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 100° |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Τύπος LED chip | DIP |
| Ισχύς | 0,8 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
