MYSTIQUE-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΧΡΥΣΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 42W CCT 2520LM IP20 1175X45X2000MM
Το κρεμαστό φωτιστικό της σειράς MYSTIQUE σε χρυσή και αμμώδης μαύρη απόχρωση. Κατασκευασμένο από αλουμίνιο, σίδερο και ακρυλικό, διαθέτει ενσωματωμένο LED SMD ισχύος 42W και φωτεινότητα 2520Lm. Αποτελεί εξαιρετική επιλογή για τραπεζαρίες και για καθιστικούς χώρους που χρειάζονται διακριτικό και ζεστό φωτισμό με μοντέρνα αισθητική.
Product Code: CNP42GBCCT
BARCODE: 5208055110025
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2520 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Αμμώδες Μαύρο |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K 3000K 4000K |
| Χρώμα (κύριο) | Χρυσό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | MYSTIQUE |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό-Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 42 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
