3D
CANDELERA-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 7W CCT 490LM IP20 85X1500MM
Το κρεμαστό φωτιστικό της σειράς CANDELERA σε αμμώδης μαύρη απόχρωση. Κατασκευασμένο από αλουμίνιο και σίδερο, διαθέτει ενσωματωμένο LED SMD ισχύος 7W και φωτεινότητα 490Lm. Αποτελεί εξαιρετική επιλογή για υπνοδωμάτια και για καθιστικούς χώρους που χρειάζονται διακριτικό και ζεστό φωτισμό με μοντέρνα αισθητική.
Product Code: CNP7BKCCT
BARCODE: 5208055110384
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 490 lm |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K 3000K 4000K |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | CANDELERA |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό - Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 7 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
