Υ/Κ WHITE SQUARE SENS CEIL SMDLED 24W 2100Lm4000K 120° 230V IP54
WHITE SQUARE SENSOR CEILING LUMINAIRE SMD LED 24W 2100Lm 4000K 120° 230V IP54 Ra>80
Κωδικός Προϊόντος: OFAQ2440SMIC
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2100 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Οικογένεια | OFAQ |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 24 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
