F
ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ HAL 1000W E40 T64
MET.HAL 1000W E40 T64
Product Code: MHT1000E4042
BARCODE: 5208055003686
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4200K |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τύπος LED chip | - |
| Ισχύς | 1000 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
