G
ΛΩΡΙΔΑ LED SMD 100M 14,4W/M 6000K 220V AC IP65 Ra80
LED STRIP 100M 14,4W/M 220V AC IP65 6000K Ra80
Κωδικός Προϊόντος: 505060220VW
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Σημείο κοπής | 100 cm |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 900 lm/ m |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Μέγεθος (1 λαμπάκι ή LED) | 5050 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ισχύς | 14,4 W/m |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
