E
ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 40W 4000LM CCT ΛΕΥΚΟ ΜΕΤ/ΚΟ 48X48XH13CM EMERY
ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 40W 4000LM CCT ΛΕΥΚΟ ΜΕΤ/ΚΟ 48X48XH13CM EMERY
Product Code: HM28LEDC48WHCCT
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | PMMA |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4000 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Αμμοβολή |
| Εγκατάσταση | Οροφής |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό Ματ |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Οικογένεια | EMERY |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ισχύς | 40 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
