ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ 3 ΠΤΕΡΥΓΙΑ AC 50W Φ300mm
1,5μ καλώδιο, Στρόγγυλη βάση στήριξης, Περιστροφή αριστερά & δεξιά 80°, Ρύθμιση γωνίας κλίσης αέρα 30°, Σχάρα με πλέγμα | 1,5m cable, Rounded base, Left & right rotation 80°, Tilt adjustment 30°, Mesh grill
Product Code: FANTPWH20
BARCODE: 5208055099320
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Διάμετρος | 12" & 30ΕΚ |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Λευκό |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pp |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 35W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
