LED SMD 1xGU10 3W ΜΠΛΕ 230V AC 230LM 30000HRS 120°
LED SMD GU10 3W BLUE 230V AC 230LM 30000H 120°
Κωδικός Προϊόντος: 3WGU10SB
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 230 lm |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Μπλε |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 3 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
