LED CV METAL DRIVER 250W 230V AC- 48V DC 5,2A IP20 5YRS
Product Code: SL250CV48
BARCODE: 5208055111671
In Stock
Details &
Technical Specifications
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τάση Εξόδου | 48V DC |
| Ισχύς | 250 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
