LED SMD E40 STREET 30W 6500K 3930L 12-24V DC RA80 50000H 180° IP64 5Y
LED SMD E40 STREET 30W 6500K 3930L 12-24V DC RA80 50000H 180° IP64 5Y
Κωδικός Προϊόντος: SL30CW
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3930 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP64 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Τάση (Volt) | 12-24V DC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 30 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
