LED CV METAL DRIVER 150W 230V AC- 48V DC 3,13A IP65 5YRS
Product Code: W150CV48N
BARCODE: 5208055111725
In Stock
Details &
Technical Specifications
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τάση Εξόδου | 48V DC |
| Ισχύς | 150 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
