LED CV ΠΛΑΣΤΙΚΟ DRIVER 230V AC- 24V DC 320W 13,33A IP20 5YRS DREAMOTIV
LED CV PLASTIC DRIVER 320W 230V AC- 24V DC 13,33A IP20 5YRS DREAMOTIV(EUCHIPS BRAND)
Product Code: DLP320-1H24V-B
In Stock
Details &
Technical Specifications
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ισχύς | 320 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
