ΛΑΜΠΑ ΦΟΥΡΝΟΥ 15W 22W 2200K 230V AC 55LM RA80 2000HRS 300° 1xE14
ΛΑΜΠΑ ΦΟΥΡΝΟΥ 15W E14 300° DIOLAMP
Product Code: 053014015E
BARCODE: 5208055015665
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 80 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2200K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Φούρνου |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 300° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | - |
| Ισχύς | 15 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
