G
ECO ΙΩΔΙΝΗΣ 20W 12V 260LM 2000HRS 1xG4
ECO G4 12V 20W 260LM 2000HRS
Product Code: 128042020E
BARCODE: 5208055002993
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 260 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 3000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G4 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Τύπος LED chip | - |
| Ισχύς | 20 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
