LED SMD E14 G50 3W 6000K 230V AC 240LM RA80 20000H 180°
LED SMD E14 G50 3W 6000K 230V AC 240LM RA80 20000H 180°
Product Code: G503CWE14
BARCODE: 5207702011142
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 240 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | G50 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 20000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 3 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
