ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ ΔΙΚΑΝΑΛΟΣ ΣΥΜΒΑΤΙΚΟΣ ΛΕΥΚΟΣ 36L/m 100m ΚΟΠΗ ΑΝΑ 2m IP20 + 5 ΣΕΤ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
WHITE 3-WIRE MICROBULBS ROPE LIGHT, TRAY 100m 36L/m CUT PER 2m IP20 + 5 SET ACCESSORIES
Κωδικός Προϊόντος: R100M3WCC
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Σημείο κοπής | 2 m |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 36 λαμπάκια/ μέτρο |
| Μέγεθος (1 λαμπάκι ή LED) | 3 mm |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Χαρακτηριστικά για 1 λαμπάκι ή LED | 6,5V/ 68mA/ 0,442W |
| Τύπος Φωτοσωλήνα | Δικάναλος |
| Ισχύς | 16,8 W/m |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
