ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΟ ΠΑΝΕΛ ΠΟΛΥΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 200Wp 24VDC 1640×680×35 MM 15kg
ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΟ ΠΑΝΕΛ ΠΟΛΥΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 200Wp 24VDC 1640×680×35 MM 15kg
Κωδικός Προϊόντος: SRP200
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Κουτί διασύνδεσης | IP65 |
| Μέγιστο Ονομαστικό Ρεύμα (Imp) | 8A |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αPm | -0,43% / °C |
| Τύπος Φωτοβολταϊκού Πάνελ | Πολυκρυσταλλικό |
| Μέγιστη Ονομαστική Τάση (Vmp) | 25V |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Τάση ανοιχτοκύκλωσης (Voc) | 30,25V |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αVoc | -0,33% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αIsc | +0,04% / °C |
| Ρεύμα Βραχυκύκλωσης (Isc) | 8,8A |
| Ισχύς | 200 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
