E
ΛΩΡΙΔΑ LED SMD 24V DC 5M 6500K 14.4W/M 1920LM/M IP65 NANO Ra80 10mm
ΛΩΡΙΔΑ LED SMD 24V DC 5M 6500K 14.4W/M 1920LM/M IP65 NANO Ra80 10mm
Product Code: 24283514465PC
BARCODE: 5208055089130
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1920 lm/ m |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ισχύς | 14,4 W/m |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
