BLACK LED SMD ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ IP66 150W 3000K 15000LM 230V AC Ra80
BLACK LED SMD FLOOD LUMINAIRE IP66 150W 3000K 15000Lm 230V AC RA80
Κωδικός Προϊόντος: V15030
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 15000 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | V |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 150 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
