Υ/Κ LED LINEAR LUMINAIRE 45W 1500mm 3000K 3330Lm 130˚ IP20 230VAC Ra80
LED LINEAR LUMINAIRE 45W 1500mm 3000K 3330Lm 130˚ IP20 230VAC Ra80
Κωδικός Προϊόντος: ARYA4530
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3330 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 130° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 45 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
