Υ/Κ LED PANEL 40W 295X1195X32mm 4000K 4440Lm 230V AC Ra80 50.000Hrs
LED PANEL 40W 295X1195X32mm 4000K 4440Lm 230V AC Ra80 50.000Hrs
Κωδικός Προϊόντος: PILO301204040
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4440 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | PILO |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 40 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
