ΛΕΥΚΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΕΝΔΟΡΑΓΙΟ DRIVER 100W 230V AC-24V DC 4.2A 298x26(38,4)mm ΜΕ 1M ΚΑΛΩΔΙΟ 5YRS
Κωδικός Προϊόντος: TM100CV24W
BARCODE: 5208055111244
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC/ 24V DC |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ισχύς | 100 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
