F
LED SMD R50 7W 4000K 230V AC 630LM RA80 30000HRS 120° 1xE14
LED SMD E14 R50 7W 4000K 230V AC 630LM RA80 30000H 120°
Product Code: R507NW
BARCODE: 5208055000357
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 630 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | R50 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 7 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
