E
NETTO ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΛΕΥΚΟ ΜΑΤ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ LED 100W 3000K 7010Lm IP20 Φ810Χ85mm
^NETTO Υ/Κ ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 100W 3000K 7010LM ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ D81XH8,5CM DIANA
Product Code: BR71LEDC81WH
BARCODE: 5208055058747
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra>80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 7010 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | DIANA |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Ισχύς | 100 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
