ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 3 3Φ 16A 11KW
ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 3 3Φ 16A 11KW
Κωδικός Προϊόντος: WM3B316EN
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Ρεύμα Φόρτισης | 16A |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχιος / Επίστηλος |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Θύρα Φόρτισης | Type 2 / IEC 62196/2 |
| Παροχή Ρεύματος | 3 Φάσεις |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C-55°C |
| Προστασία Διαρροής | Ναι |
| Ενσωματωμένο Καλώδιο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet RJ45/Wi-Fi/Θύρα/RS 485/4G OCPP1.6 Προαιρετικό |
| Προστασία Υπέρτασης & Υπότασης | Ναι |
| Έλεγχος | Μέσω κάρτας RFID ή μέσω εφαρμογής |
| Προστασία Γείωσης | Ναι |
| Προστασία Γραμμής Τροφοδοσίας | Ναι |
| Οθόνη | LCD 4,3’’ |
| Προστασία Βραχυκυκλώματος | Ναι |
| Τάση (Volt) | 400V AC, 50/60Hz |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι |
| Ισχύς Φόρτισης | 11KW |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Αντικεραυνική Προστασία | Ναι |
| Προστασία Υπερφόρτισης | Ναι |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
