G
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΚΑΛΑΣ (YΠΟΣΥΣΚΕΥΗ)
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΚΑΛΑΣ (YΠΟΣΥΣΚΕΥΗ)
Κωδικός Προϊόντος: BSL2
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 350 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700-4000-6500K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πλάτος Λεντοταινίας | 10mm |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 7 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
