G
LED SMD C37 3W 4000K 230V AC 270LM RA80 30000HRS 200° 1xE14
LED SMD E14 C37 3W 4000K 230V AC 270LM RA80 30000H 200°
Product Code: C373NW
BARCODE: 5208055000326
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 270 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Κεράκι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 200° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 3 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
