LED COB RECESSED LUMINAIRE PARO 40W 3000K 3.300LM 90° 230V ACRa>80
LED COB RECESSED LUMINAIRE PARO 40W 3000K 3.300Lm 90° 230V RA>80
Product Code: PARO4030
BARCODE: 5208055014422
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3300 lm |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | PARO |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 90° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | COB |
| Ισχύς | 40 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
