E
Υ/Κ ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 34W 3000K 2330LM ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ D41XH8,5CM DIANA
^PHASING OUT CEILING LIGHTING LED 34W 3000K 2330LM BLACK METALLIC D41XH8,5CM DIANA
Κωδικός Προϊόντος: BR71LEDC41BK
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra>80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2330 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | DIANA |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Ισχύς | 34 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
