F
ΛΩΡΙΔΑ LED SMD 24V DC 25M 2700K 4.8W/M 550LM/M IP20 Ra80 8mm
ΛΩΡΙΔΑ LED SMD 24V DC 25M 2700K 4.8W/M 550LM/M IP20 Ra80 8mm
Product Code: 242835482725M
BARCODE: 5208055088744
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 550 lm/ m |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ισχύς | 4,8 W/m |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
