F
LED SMD MAGNET MODULE 24W 230V AC 2150LM 160° 6500K RA80 30000HRS
LED SMD MAGNET MODULE 24W 230V AC 2150LM 160° 6500K RA80 30000H
Product Code: LM12024CW
BARCODE: 5208055098651
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2150 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Module |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 160° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 24 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
