LED SLIMPANEL UGR<16 48W 595x595x10mm 4000K 3900LM Ra80230V AC
LED SLIMPANEL UGR<16 48W 595x595x10mm 4000K 3900Lm RA80 230V
Κωδικός Προϊόντος: OXO4840
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3900 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | OXO |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 48 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
