ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ ΔΙΚΑΝΑΛΟΣ LED ΚΙΤΡΙΝΟΣ 36L/m 50m ΚΟΠΗ ΑΝΑ 2m IP44 & 3 ΣΕΤ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
YELLOW 3-WIRE LED ROPE LIGHT, REEL 50m 36L/m CUT PER 2m IP44 + 3 SET ACCESSORIES
Κωδικός Προϊόντος: X0818922
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Σημείο κοπής | 2 m |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 36 LED/ μέτρο |
| Μέγεθος (1 λαμπάκι ή LED) | 3 mm |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Κίτρινο |
| Υλικό Καλωδίου | Καουτσούκ |
| Χαρακτηριστικά για 1 λαμπάκι ή LED | 2V/ 20mA/ 0,04W |
| Τύπος Φωτοσωλήνα | Δικάναλος |
| Ισχύς | 3,9 W/m |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
