35W 3000K 12V 8000LM RA85 2000HRS 360° 1xMR16
# DICHROIC 35W 12'' MR16 12V
Product Code: AC.097716351
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | MR16 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU5.3 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 12° |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 35 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
