ΣΦΑΙΡΙΚΗ 15W E27 ΔΙΑΦΑΝΗΣ
ΣΦΑΙΡΙΚΗ 15W E27 ΔΙΑΦΑΝΗΣ
Κωδικός Προϊόντος: 038027015
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 100 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2200K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Σφαιρική- G45 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | - |
| Ισχύς | 15 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
