EBEKO ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΕΡΙ 1 LED ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ 3xAAA IP44 140x140x195mm
"EBEKO", BLACK METAL LANTERN - PLASTIC WHITE CANDLE, 1 LED LIGHT WITH BATTERY (3xAAA), WARM WHITE, IP44, 14x14x19.5cm
Product Code: F0711112
BARCODE: 5208055070527
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2500K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Dimmable | Όχι |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 1 LED |
| Οικογένεια | EBEKO |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Διάχυτος Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 3V |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Λειτουργία | Σταθερή |
| Χαρακτηριστικά για 1 λαμπάκι ή LED | 3V/ 15mA/ 0,06W |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 3x AAA/ LR03 1,5V |
| Ισχύς | 0,06 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED Neon |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
