F
ΜΙΝΙ ΛEYKO ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 24V DC 1W 4000K 85LM 24° RA90 5YRS Φ12x22(38)mm
Κωδικός Προϊόντος: THUBE140W
BARCODE: 5208055111176
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 85 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | THUBE |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 24° |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 9.5W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
