ΛΑΜΠΑ ΙΩΔΙΝΗΣ 300W 2700K 230V AC 5000LM RA80 2000HRS 320° 1xR7s
# ΛΑΜΠΑ ΙΩΔΙΟΥ 118mm 300W
Product Code: AC.09761300
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 5000 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | R7s |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | - |
| Ισχύς | 300 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
