LED ΕΠΑΝ/ΖΟΜΕΝΟΣ ΦΑΚΟΣ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ 3W 300LM 6500K IP44 Li-on 500mAh ,TYPE-C USB
LED ΕΠΑΝ/ΖΟΜΕΝΟΣ ΦΑΚΟΣ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ 3W 300LM 6500K IP44 Li-on 500mAh ,TYPE-C USB
Product Code: KOF365
BARCODE: 5208055100927
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Λειτουργίες Φωτισμού | Short Press 80% - 30% - Flash // Long Press 100% |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-on |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 300 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 7000K |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 3-6 Ώρες |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας (Ah) | 0,5 Ah |
| Ισχύς | 3 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
