BLACK LED COB ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΡΑΓΑΣ 45W 3000K 4 ΣΥΡΜΑΤΑ 36° 3200LM 230V AC Ra80
BLACK LED TRACK LIGHT 45W 3000K 4WIRES 36° 3200LM 230V Ra80
Κωδικός Προϊόντος: BIENAL4530B4
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3200 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Παροχή Ρεύματος | 3 Φάσεις |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | BIENAL |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | COB |
| Ισχύς | 45 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
