F
NETTO ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΧΡΩΜΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ LED 8W 3000K 560Lm IP20 145Χ2350mm
^NETTO ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 8W 3000K 560LM VENUS ΧΡΩΜΙΟ ΜΕΤ/ΚΟ IP20 15Χ2,3ΧH230CM
Product Code: ZM32LEDP15CH
BARCODE: 5208055082001
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 560 lm |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | VENUS |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° - Διάχυτος φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ισχύς | 8 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
