Ηλιακός μικρομετατροπέας μπορεί να μετατρέψει 24V DC σε 230V AC. / Solar microconverter can convert 24V DC to 230V AC.
Κωδικός Προϊόντος: TS800W
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Ονομαστική A.C. Ισχύς Εξόδου | 800W |
| AC Εύρος Συχνότητας Δικτύου | 50/60Hz |
| Μέγιστη Ισχύς Συστοιχίας Φ/Β | 300-500 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP67 |
| Ρεύμα βραχυχκυκλώσεως / MPPT | 20A |
| Μέγιστη Τάση Ανοιχτού Κυκλώματος Φ/Β Συστοιχίας | 60V |
| Εγγύηση | 12 χρόνια |
| Διαστάσεις ΜxΥxΠ | 250x170x28mm |
| Μεγ. Ρεύμα Εξόδου (A) | 4A |
| Εύρος MPPT Τάσης Λειτουργίας | 16-60V |
| Επικοινωνία | WIFI |
| Πιστοποιήσεις | VDE 0126, VDE 4105, EN 50549, RoHS 2011/65/EU |
| Βάρος | 3kg |
| Μεγ. Ρεύμα εισόδου / MPPT | 14A |
| Αριθμός MPPT | 2 |
| Μέγιστη Απόδοση | 96,70% |
| Ισχύς | 800 W |
| Τάση Εκκίνησης | 22V |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
