LED STEP LUMINAIRE 70X70 G 2W 6000K 100Lm 230V IP54 RA80
LED STEP LUMINAIRE 70X70 G 2W 6000K 100Lm 230V IP54 RA80
Product Code: PAS260GS
BARCODE: 5208055009282
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 100 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Οικογένεια | PAS |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 2 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
