Υ/Κ LED STREET LUMINAIRE 36W 3960LM 4000K 120X50˚ CLASS I 230V AC IP66
LED STREET LUMINAIRE 36W 3960LM 4000K 120X50˚ CLASS I 230V AC IP66
Κωδικός Προϊόντος: NOLA3640
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=70 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3960 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | NOLA |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° x 50° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Αντικεραυνική Προστασία | 4kV |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 36 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
