D
3D
LED MODULAR ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ ΥΨΗΛΗΣ ΙΣΧΥΟΣ 200W 5000K 28000LM 60° 230V ACIP66 IK10 100.000HRS Ra70
LED MODULAR ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ ΥΨΗΛΗΣ ΙΣΧΥΟΣ 200W 5000K 28000Lm 60° 230V IP66 IK10 10kV 100.000HRS 7 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ Ra70
Κωδικός Προϊόντος: REXON20050
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥70 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 28000 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 5000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 100000hrs |
| Μήκος Καλωδίου | 2m |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 5-8 Ώρες |
| Οικογένεια | REXON |
| Εγγύηση | 7 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° |
| Τάση (Volt) | 200 – 250V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C- +50°C |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK10 |
| Ισχύς | 200 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
