F
ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 40W 3200LM 3000K ΜΑΥΡΟ ΜΕΤ/ΚΟ 48X48XH13CM EMERY
^CEILING LUMINAIRE LED 40W 3200LM 3000K BLACK METAL 48X48XH13CM EMERY
Κωδικός Προϊόντος: V28LEDC48BK
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | PMMA |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra>80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3200 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Αμμοβολή |
| Εγκατάσταση | Οροφής |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο Ματ |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | EMERY |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Ισχύς | 40 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
